11 listopada 2023 archive

Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach

Pomagamy – Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach . Tegoroczna akcja, wzorem lat ubiegłych, obejmowała pomoc materialną dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich, a szczególnie Rodakom mieszkającym w obwodzie lwowskim na pogrążonej wojną Ukrainie. W tym roku zbieraliśmy słodycze, przybory szkolne i dary żywnościowe.

Kontynuuj czytanie

Czuwaj

6 listopada 2023r. w naszej szkole zagościły harcerki z II Środowiskowego Szczepu Czarno-Czerwonego. Uczniowie klas 4-8 mieli możliwość wzięcia udziału w grze terenowej, mającej zachęcić do dołączenia do drużyny harcerskiej i starszoharcerskiej działających w naszej gminie. Poniżej kontakt do dh. zastępowych i drużynowych, zachęcamy do uczestnictwa w zbiórkach!

Kontynuuj czytanie

Szkoła pamięta 2023

„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

Kontynuuj czytanie

Co czytają twoi rówieśnicy

30 października 2023r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych, który przypada w czwarty poniedziałek października.

Kontynuuj czytanie