Przedstawienie jasełkowe 2023

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez wszystkich naszych uczniów (każdy uczeń ma swoją rolę) pod opieką nauczycieli według autorskiego scenariusza. Nie inaczej było tego roku. 21.12.2023 o godzinie 17.30 w pięknie udekorowanej kaplicy im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Lgoczance zabrała się cała społeczność szkolna, zaproszeni goście, rodzice oraz dziadkowie. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali nasi zdolni aktorzy i wokaliści, przenosząc nas w dawną betlejemską noc. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca schronienia. Do wspaniałej gry aktorskiej uczniów dołączyło Koło Gospodyń Wiejskich “Czerwone Szpileczki”. Całe przedstawienie wywołało wiele emocji, było zabawnie, ale przede wszystkim wzruszająco. W ciepłej serdeczniej i przyjaznej atmosferze spędziliśmy dwie godziny, aż żal było wracać do domów. Jednak żyjemy oczekiwaniem do następnego spotkania. Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali z nami ten czas oczekiwania.