Witajcie w szkole Starszaki i Pierwszaki!

Dzień 13 października 2023 roku w naszej szkole był bardzo ważnym momentem dla starszaków z oddziału przedszkolnego i uczniów klasy pierwszej. Oto w tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na starszaków i uczniów naszej szkoły.

Nasi najmłodsi rozpoczęli występy pięknym polonezem, a następnie pochwalili się swoimi talentami: pokazali to, czego nauczyli się w szkole i bardzo pięknie wystąpili przed zebranymi: rodzicami, babciami, dziadkami, dyrekcją szkoły, nauczycielami, pracownikami szkoły oraz koleżankami i kolegami. Później nastąpiła ta najważniejsza chwila – ślubowanie, które uczniowie złożyli na Sztandar naszej szkoły. Ceremonii pasowania dokonała Pani Dyrektor Dagmara Pytel. Wychowawczynie- Pani Anna Patyk i Pani Grażyna Gradek wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie niecodziennej uroczystości nasi milusińscy otrzymali upominki od rodziców oraz starszych koleżanek i kolegów. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. W tym roku tę uroczystość przygotowały Panie wychowawczynie: Anna Patyk i Grażyna Gradek oraz Joanna Idziak i Iwona Gaudy. Wielkie podziękowania składamy rodzicom starszaków z oddziału przedszkolnego i rodzicom uczniów klasy pierwszej. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Filmy z tego dnia dostępne są na Facebooku naszej szkoły

Polonez

Część 1

Część 2